#גבולות

תאריך: יום רביעי, 3/4/2019, כ”ז אדר ב’ תשע”ט. 08:45-14:00

מרצה: נעמי וולפנר


מיקום: מרכז חיבה, הרצוג 75 בירושלים, עם שפע חניה ואוויר ירושלמי

גדר גבוהה עושה עסקים טובים! הצלחה עסקית תלויה בגבולות, כי גבולות מייצרים ביטחון ושומרים על עצמאות וחופש פעולה (ממש כמו במדינה).
דווקא בתקופה שבה נראה שהכל ללא גבולות, זו הזמנה ליום שבו נבחן יחד מחדש את הגבולות הפנימיים והחיצוניים שלנו בדרך לאיתנות וקיימות עסקית

מנהיגות מחוללת גבולות

עם נעמי וולפנר, סמנכ”לית בכירה לתיפעול ולקוחות ביוניברסל מקאן דיגיטל

זו ממש, אבל ממש לא עוד הרצאה “רכה” ונעימה על האיזון בין בית ועבודה. נעמי וולפנר, COO ביוניברסל מקאן דיגיטל,  הייתה צריכה לקבל כמה סטירות מצלצלות כדי להבין מהי ומיהי.

היא הבינה שהאני בבית קשור לאני בעבודה, ושלצאת ב16:00 על השעון כדי להיות עם הלקוחות הכי אסטרטגיים בחיים שלה,  הופך אותה למנהלת, אשת מקצוע וקולגה פי אלף יותר טובה. היא הבינה שצריך לשחרר אמונות, תפיסות ומערכות יחסים כדי הבינה שהיא, ורק היא, יכולה לשנות את הדפוס ולהנהיג את החיים שלה.
מתוך כל אלו גיבשה נעמי חזון אישי ו5 חוקי מנהיגות שיביאו אותנו לדיוק ולקידום אישי, למצוינות ולהתפתחות מקצועית. זו הרצאה שנוגעת בלב, בקישקע ובשכל ונותנת לנו בוסט של
אנרגיה חיובית ורצון לנוע קדימה לאזורים טובים יותר.

אז איך דווקא ‘לא’ מייצר הרבה ‘כן’?….

TED טדעסקי”ת

גבולות של חופש

גבולות של חופש – הרצאת טד של רחל קשת // שתשתף אותנו במחשבות, לבטים ותובנות על איך לחיות בתוך גבולות לא מתוך מלחמה, בצורה חופשית, שמאפשרת את הגבול לא מתוך
הכרח שמוליד אחריו נפילה.
בחיים, כמו בעסקים.

רחל קשת, יוצרת תאטרון מובילה, זוכת פרס שר החינוך לתרבות יהודית בתחום התאטרון, זוכת פרס קיפוד הזהב כמבצעת השנה, חברה במדור תאטרון במשרד התרבות

השם גבולך שלום

השם גבולך שלום – הרצאת טד של חדוה גולדשמידט // גבול להוצאות, גבול מול לקוחות, גבול לרווחיות וגבול לשעות העבודה.
איך גבולות בעבודה מסייעות לשלום בעבודה ובחיים ומתי שווה להרחיב גבולות ? טיפים מעשיים בגבולות הזמן הנתון 🙂

חדוה גולדשמידט, מייסדת ומנהלת Go2Films מחברת אנשים לחזון שלה בכל העולם, ומגלה לנו איפה נמצאת האמת בחיבור הזה

מעגלי עבודה עסקיים לבחירתך

איך להגיד כן? מתי להגיד לא?

גבולות בשירות צמיחה אישית. הסדנה מתאימה לכל עסקית שרוצה להגיע לשלב הבא. בסדנה נחקור את עולם הערכים האישי של כל אחת, ונבחן מה עליה לגרוע ומה עליה להוסיף על מנת לשדרג את המשחק שלה.

// סדנת עבודה עסקית עם לאה גלבנד, פסיכולוגיה ואימון לנשים שרוצות יותר

נקודת איזון כלכלית

הכסף הוא משאב מוגבל. ואנו נדרשות לנהל אותו בעסק ובבית. התמחור שלנו בעסק שמשפיע על ההכנסות הוא גורם מאד משמעותי ברווחיות העסק והוא בעצם קובע את גבולות העסק. 
בנוסף, ניהול ההוצאות ישפיע על ה”משכורת” שנמשוך כל חודש הביתה. ובבית, האם ההכנסה שהבאנו מהעסק (בתוספת הכנסות נוספות) מספיקה לנו למחיה ולכל שאר הצרכים?

במעגל שאעביר נדבר על: רווחיות העסק, כלי ניהול בעסק ונקודות איזון בעסק ובבית.

// מעגל עם תמר פורת, יועצת מס ומומחית לעצמאות כלכלית לעסק ולמשפחה

גבולות ואתיקה במקצועות הטיפול

מעגל לנשות החינוך טיפול אימון ייעוץ. הבנה ואבחנה והבחנה בין הייעודים השונים של כל תחום. ( קצת כמו ההבדל בין חובש פראמדיק ורופא- כולם מצילי חיים, לכל אחד פונים בזמן אחר, ואבוי אם חובש יחשוב עצמו לרופא). הכרות עם חוקי אתיקה שוני המציבים גבולות וחשיבה אודותם. יחד נכתוב את חוקי האתיקה והגבולות הפרטיים שלנו.

// למידת עמיתות עם שרה גריג’יאק, מנהלת “הלימודיה” באריאל, מרכז רב-תחומי לאבחון ומתן מענה לימודי טיפולי, למאות תלמידים ליקויי למידה, ADHD ונושרים, סמויים וגלויים

סדנה לפריצת גבולות בעסק

סדנה מעשית בה כל אחת תבנה לעצמה חזון ותכנית עבודה מנטלית שתשבור את תקרת הזכוכית הפנימית כדי להשיג יעדים חדשים בעסק ובחיים. הסדנא מתאימה לכל מי שמרגישה שהיא צועדת במקום ושמיצתה את השלב בו היא נמצאת, למי שיש לה שאיפות לגדול ולהשיג מטרות חדשות אבל לא יודעת איך לצאת מגבולות הגזרה הקיימים.

// סדנת עבודה עם חגית מוריה-גיבור יזמת נדל”ן ומנהלת משקיעים בValore. מרצה, מעבירה סדנאות ומאמנת – בגישה של שינוי תודעה ועבודה על המח

כלים ושיטות למנוע הסגת גבול

הסגת גבול היא בעיה ניהולית ולא בעיה “חינוכית” של הלקוח. באמצעים די פשוטים – אפשר להפוך את תמונת המצב. זה מתחיל משיטות עבודה נכונות ומדויקות, זה ממשיך עם מנגנונים פשוטים שעושים סדר בבלאגן. לא מוגזם יהיה לומר שהעניין הזה משנה חיים.

// מעגל עסקי עם אלומה גניאל קובי, מייסדת ומנהלת את “שיטה, מרכז התוכנה לעסקים”. עסק שמטרתו העיקרית לחבר בין עסקים ובין טכנולוגיות שיעזרו בניהול העסק, השיווק והמכירות

תכנית היום

8:45 // קפה ועוגה ומינגלינג פתיחה
9:30 // פותחות את הבוקר
9:45 // הרצאה נעמי וולפנר
11:15 // הפסקת נטוורקינג טבעי
11:50 // טדע”סקית רחל קשת + חדוה גולדשמידט
12:30 // מעגלי עבודה עסקיים לבחירתכן
14:00 // להתראות במועדון הבא. חג שמח

הכיבוד במועדון הפעם יהיה של יפית עזרא מ'עטרת אירועים':

“אני מנהלת את עטרת אירועים כבר עשור. עטרת אירועים הינו עסק שעוזר לבעלי אירוע לחגוג בראש שקט. אנחנו לא מכינים את האוכל בעצמנו, אלא מביאים קייטרינג בשרי או חלבי לפי בחירת הלקוח. יש לנו צוות שירות מיומן. ובנוסף, שירות עיצוב לאולם כולל פרחים”.

תבואו! יהיה טעים…

שמרו לי מקום!

מחיר בהרשמה מוקדמת: 175 ש”ח עד יום ראשון 31/3/19 בחצות . לאחר מכן המחיר יעלה ל-225 ש”ח.
הקבלות עבור השתתפות במועדון יתקבלו ממט”י ירושלים. מאחר ומט”י הינו מלכ”ר לא ניתן להזדכות על מע”מ – אבל ההוצאה מוכרת במלואה לצורכי מס הכנסה. לצורך זיכוי מס ניתן להסתפק בקבלה שתישלח אליכם אוטומטית.
רוצה לשריין לך מקום? המחיר מתייקר ביום ראשון בחצות.  אנא מהרי לעשות זאת בקישור הזה דרך כרטיס האשראי (תשלום מאובטח). לא יתאפשר תשלום במזומן במקום.
ביטול הרשמה והחזר תשלום יוכל להתבצע רק עד יום שני 1.4.19 בשעה 12:00. דמי ביטול עסקה הינו בגובה של 10% מגובה התשלום.

המועדונים הבאים – תכניסי כבר עכשיו ליומן:

י’ אייר 15/5 מועדון בנושא #ניראות
ט”ז סיון 19/6 מועדון בנושא #שיווק (בשוק מחנה יהודה)
כ”ח תמוז 31/7 מועדון בנושא #חדשנות
י”ח אלול 18/9 מועדון בנושא #רווחים

בעידן בו עצמאות היא מילה נרדפת לבדידות
עצמאיות ובעלות עסקים מוצאות עצמן לעיתים קרובות לבד.
לבד מול העולם, מול הרשויות,
לעיתים מול משפחה ובוודאי מול לקוחות ועובדים.

מועדון העסקיות מקהילת הפייסבוק “דתיות עסקיות מדברות”
נולד כדי לתת קהילה לעצמאיות.
קהילה תומכת, בונה ומפרה,
קהילה בה הגוונים רבים, אבל סולם הערכים משותף.

אם את מרגישה שגם לך מתאים להנות משיח ומצע משותף לצמיחה, את מוזמנת להצטרף אלינו.

אז למה בחרתי הפעם בנושא גבולות?

כי יותר ויותר אני מבינה שהקיימות העסקית שלי, ושל דומותיי, והריצה למרחקים ארוכים בעסק – תלויה דווקא ביכולת (או בחוסר יכולת) להגדיר מרחבים ברורים, גבולות, תיחומי שדות, ואפילו – איזה גבולות אני מוכנה לפרוץ ואיזה מחיר אני מסכימה לשלם.

אז את התנועה הזו, של גבולות 2019, אני מובילה בעיקר בשביל עצמי. שהעסקיות שלי תהיה שפויה יותר. רגועה. מאוזנת. רווחית ואיתנה. איכשהו, נראה לי, שאני לא לבד בסיפור הזה. אז מי מצטרפת?

ניפגש במועדון!
יסכה אופנהיים, מנהלת המועדון